Bengaluru, Karnataka
GST No. 29EUUPK0026C1ZM
Call 08047633207 83% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Capacity | 100 L |
| Power | 3kW |
| Voltage | 415V |
| Installation Type | Surface Mounted |
| Tank Net Weight | 250 kg |
| Max. Temperature | 60 DegreeC |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase | 3 Phase |
| Usage/Application | Domestic |
| Material | Epoxy Coated GI |
| Brand Name | Neo |
View Complete details