Bengaluru, Karnataka
GST No. 29EUUPK0026C1ZM
Call 08047633207 83% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Capacity | 1000 L |
| Voltage | 440V |
| Compressor | Scroll Compressor |
| Heat Source | Air Source Heat Pump |
| Country of Origin | Made in India |
| Circulation | Hot Water Circulation |
| Phase | 3 Phase |
| Brand Name | Neo |
| Rated Capacity | 550 LPH |
| Rated Power | 20 kW |
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 100 LPH |
| Voltage | 415v |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Epoxy Coated GI |
| Phase | 3 Phase |
| Brand Name | Neo |
| Max. Temperature | 60 DegreeC |
| Rated Power | 10 kW |
View Complete details
Product Brochure
| Power | 5kW |
| Capacity | 500 L |
| Voltage | 415V |
| Compressor | Scroll Compressor |
| Installation Type | Surface Mounted |
| Tank Net Weight | 400kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Neo |
| Phase | Three Phase |
View Complete details