Bengaluru, Karnataka
GST No. 29EUUPK0026C1ZM
Call 08047633207 83% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Capacity | 1000 L |
| Voltage | 415V |
| Installation Type | Surface Mounted |
| Heat Source | Air Source Heat Pump |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | 3 Phase |
| Material | SS |
| Automation Grade | Automatic |
| Rated Capacity | 500 LPH |
| Rated Power | 22 kW |
| Brand Name | Neo |
View Complete details